FIRMA

Nasza firma istnieje na rynku od 1996 roku. Zajmujemy się produkcją mebli dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta. Nasze wyroby, dzięki szerokiemu wzornictwu, łączą w sobie formy nowoczesne i tradycyjne, co z równoczesnym zastosowaniem nowych technologii daje możliwość aranżacji każdego wnętrza.

Atrakcyjna cena, w połączeniu z wysoką jakością i sprawną realizacją - to zaleta naszej firmy. Doświadczenie, które zdobyliśmy przez lata, pozwala nam na funkcjonalne i estetyczne zagospodarowanie przestrzeni mieszkaniowej, stosownie do rozkładu poszczególnych pomieszczeń i indywidualnych oczekiwań.

Naszym atutem są DOBRZE I SOLIDNIE WYKONANE MEBLE W ATRAKCYJNEJ CENIE. Działamy na terenie województwa podlaskiego oraz w Warszawie i jej okolicach,ale też przyjmujemy zamówienia z innych regionów kraju. Wykorzystujemy różnorodne materiały wykończeniowe i pełną gamę kolorystyczną. W naszej ofercie posiadamy ponad 150 wzorów frontów z płyty laminowanej, MDF w kolorach firmy ICA lub z rozszerzonego wzornika NCS, forniru, a także z drewna w bogatej kolorystyce.

Meble na wymiar dają możliwość maksymalnego wykorzystania przestrzeni przeznaczonej pod zabudowę.

 

 

 

 

 

 

NOWOŚCI

Zapraszamy do zapoznania się z nowym poszerzonym wzornikiem fornirów naturalnych oraz modyfikowanych.

 


Partnerzy:
BlumPekaICAZobalLaguna SevrollKomandor